2018 Kış Mevsimi Şampiyonu BAUSuperMassive Oldu

2018 Kış Mevsimi Finali Şampiyonu BAUSuperMassive Oldu

League of Legends Kış Mevsimi Finali gerçekleştirdi. Kıran kırana geçen mücadelenin galiba BAUSuperMassive oldu.

Vodafone FreeZone Kış Mevsimi Finali'nde şampiyon belli oldu. BAUSuperMassive ve Royal Bandits arasında geçen maçın skoru 3-1 tamamlandı. Karşılaşmanın galiba BAUSuperMassive oldu.

BAUSuperMassive ile Royal Bandits arasında oynanan final maçı kıran kırana geçti. BAUSuperMassive ilk maça çok hızlı başladı. Royal Bandits'e göz açtırmayan BAUSuperMassive 1. maçı çok kolay kazandı. İkinci maç da BAUSuperMassive'in baskın oyunuyla sonlandı ve skor 2-0 oldu.

 

3 maçta Royal Bandits bu gidişe dur dedi. Royal Bandits'in orman oyuncusu Koreli oyuncusu Malrang övgülere değer bir performans gösterdi ve Royal Bandits serinin 3. maçını kazandı. 4. maça uzayan final serisinde BAUSuperMassive ilk iki maçtaki performansını tekrar gösterdi ve final mücadelesinin galibi oldu.

2018 Kış Mevsimi Finali Şampiyonu BAUSuperMassive Oldu

BAUSuperMassive bu galibiyet ile birlikte katıldığı tüm Kış Mevsili Finali maçlarını kazanmış oldu. Toplamda 3 KMF şampiyonluğu bulunan BAUSuperMassive'in destek rolü oyuncusu SnowFlower ,KFM'nin en değerli oyuncusu seçildi.

KMF şampiyonluğu kazanan BAUSuperMassive MSI'a katılmaya hak kazandı. BAUSuperMassive'in MSI'daki diğer rakipleriyle 3 Mayıs'ta karşılaşmaya başlayacak.

YORUMLAR