2045 Yılından Geldiğini İddia Eden Zaman Yolcusundan Çarpıcı Açıklamalar

2045 Yılından Gelen Zaman Yolcusu

Zaman yolcusu olduğunu ve 2045 yılından geldiğini iddia eden bir adam, çarpıcı ve ilginç açıklamalar yaptığı bir YouTube videosu yayınladı. Videoda, gelecekte devlet kavramının ortadan kalkacağını ve dünyayı yapay zekanın yöneteceğini söyleyen zaman yolcusu, geleceğin düşünüldüğü kadar kötü olmadığını, gelecekte insanları uçan arabalar ve mega kentlerle çevrili bir hayatın beklediğini öne sürdü.

Uzay teknolojisiyle geliştirilen bir zaman makinesi olduğunu ve bunun şimdilik dünya kamuoyundan gizlendiğini belirten zaman yolcusu, 2028 yılında bu teknolojinin halka tanıtılacağını söyledi. 

Geldiği 2045 yılında devletler kavramının ortadan kalktığını, bunun yerine küresel bir hükümet oluşturulduğunu ve bu hükümeti de yapay zekanın yönettiğini anlattı.

Kimliği açıklanmayan zaman yolcusu, gelecekte özel hayatın gizliliğinin tamamen ortadan kalkacağını söyledi. Ayrıca, geleceğin düşünüldüğü kadar kötü olmadığını fakat bulunduğumuz zamandan çok farklı olduğunu belirtti.

2045 yılından geldiğini öne süren zaman yolcusu iddialarını ispatlamak adına yanında getirdiği bir tablette, uçan arabaları ve mega dev kentleri gösteren bir video paylaştı.

Zaman yolcusunun iddialarını dinleyen birçok kişi ise bu iddiaları gerçekçi bulmadı. Pek çok kişi 27 yıl içinde bu denli devrimsel değişikliklerin olamayacağı görüşünü savundu.

YORUMLAR