21 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

21 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 21 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

21 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 21 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 21 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

21 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

21 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

21-subat-asi-tablosu

Türkiye'nin Risk Haritası Çıkarıldı: Hangi İllerde Tedbirler Azaltılacak?
Bilim

Türkiye'nin Risk Haritası Çıkarıldı: Hangi İllerde Tedbirler Azaltılacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın duyurduğu yerinde karar döneminden sonra hangi ilin hangi risk grubunda olduğuna dair birtakım soru işaretleri oluştu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

BioNTech Aşısı Etkinlik Oranı Açıklandı!
Bilim

BioNTech Aşısı Etkinlik Oranı Açıklandı!

BioNTech aşısı etkinlik oranı belli oldu. Nüfusunun yaklaşık yarısına Pfizer ile BioNTech tarafından geliştirilen COVID-19 aşısı yapmayı başaran İsrail, umut verici açıklama yaptı.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR