22 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 22 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

22 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 22 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

5-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 22 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 22 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 22 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 22 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu.

Prof. Dr. Özlü: Koronavirüste İkinci Pik Yaşıyoruz
Bilim

Prof. Dr. Özlü: Koronavirüste İkinci Pik Yaşıyoruz

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof.

22 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 155.516 test yapıldığı ve 6.017 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 139 kişi hayatını kaybetti ve 3.812 kişi iyileşti.

22 Kasım Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

22 Kasım itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 446.822 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 12.358'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 4.217 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 374.637 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Yeni Koronavirüs Kısıtlamaları Gelecek mi?
İNTERNET

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Yeni Koronavirüs Kısıtlamaları Gelecek mi?

Ülkemizde COVID-19 hasta sayıları hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Dün itibarıyla hasta sayıları 5000'i aşmış durumda. Peki, yeni koronavirüs kısıtlamaları gelecek mi? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konu ile ilgili oldukça

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR