2.2 Milyon Kişi Windows 10'u Test Ediyor!

Microsoft'un yeni işletim sistemi 2,2 milyon kişi tarafından test ediliyor

2.2 Milyon Kişi Windows 10'u Test Ediyor!

Microsoft'un büyük ümitler bağladığı ve değişen şirket algısının bir sonucu olarak, kullanıcılara daha fazla önem verilerek tasarlandığı belirtilen Windows 10 işletim sistemi daha şimdiden popüler olmaya başladı. Microsoft, 2,2 milyon kişinin yeni işletim sisteminin betasını test ettiğini duyurdu.

21 ocak günü yapılan Windows 10 etkinliğinde, Microsoft yeni işletim sistemiyle ilgili birçok bilgi paylaştı. Gerek ücretsiz yükseltmeden, gerek Cortana'ya kadar birçok yenilik bizleri bekliyor. Bu haberler kullanıcıları etkilemiş olacak ki, etkinliğin olduğu gün 1,7 milyon olan beta test kullanıcı sayısı sadece 8 gün gibi kısa bir sürede 500,000 artarak 2,2 milyon kişiye ulaştı. İşletim sistemini deneyerek hem çok daha hatanın giderilmesine, hem de daha gelişmiş bir işletim sisteminin çıkmasına zemin hazırlayan kullanıcılar durumlarından da oldukça memnun.

En son yapılan güncellemeyle Cortana adlı sesli asistanın ve Türkçe dil seçeneğinin eklendiği işletim sistemi son hızla geliştirilmeye devam ediyor. Sonbaharda çıkması beklenen Windows 10, belkide Microsoft'un şimdiye kadar geliştirdiği en iyi işletim sistemi olacak. Ücretsiz yükseltme seçeneğinin de gelmesiyle çok büyük kullanım rakamlarına ulaşılabilir.

Cep Telefonu Pilleri Artık Patlayamayacak

YORUMLAR