22 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

22 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 22 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-butun-rakamlar-aciklanacak

22 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 22 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 22 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

22 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

22-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı

illere-gore-haftalik-vaka-sayisi

Daha büyük versiyon için bu adresi tıklayabilirsiniz.

22 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

22-subat-asi-tablosu

Türkiye'de Kripto Paralara Vergi Gelecek Mi? Özgür Demirtaş'tan Açıklama
TEKNOLOJİ

Türkiye'de Kripto Paralara Vergi Gelecek Mi? Özgür Demirtaş'tan Açıklama

Finans profesörlerinden Özgür Demirtaş, kripto paralar ile ilgili Clubhouse'da bir konuşma yaptı ve konuşmada kripto paralara vergi getirilip getirilmeyeceği ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Dezenfektan Kullanımı Ehliyete Mal Oldu
İNTERNET

Dezenfektan Kullanımı Ehliyete Mal Oldu

Yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında önemli tedbirlerden bir tanesi olan dezenfektan kullanımı, bir sürücünün ehliyetine el konmasına neden oldu.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR