23 Mayıs 2017'de Microsoft, Surface 5 Pro Sürprizi Yapacak

23 Mayıs 2017'de Microsoft, Surface 5 Pro Sürprizi Yapacak

 

Microsoft, 23 Mayıs etkinliğinde çok beklenen ve uzun süredir hakkında konuşulan Surface Pro 5'i tanıtabilir. Şirket, Şanghay'da gerçekleşecek söz konusu etkinlikte tanıtılması muhtemel cihazı, "şimdiye kadar var olanın en yenisi" cümlesiyle anlatıyor.

Etkinlik hakkında çok fazla bir detayı açıklamayan Microsoft'un, Surface 5 Pro cihazlarını tanıtacağına "kesin" gözüyle bakılıyor. Geçen hafta Windows 10 S işletim sistemiyle gelecek olan Surface dizüstüler için gösterişli bir tanıtım videosu yayınlayan şirket, ayın 23'ünde tüketicileri yeni Surface 5 Pro ile etkilemeye çalışacak.

Microsoft Surface 5 ile ilgili olarak henüz net bir donanım bilgisi yok, ancak cihazların hızlı şarj olacakları ve aksesuarlarının tamamen yenilenmiş olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bazı dedikodulara göre, Surface 5 Pro'nun klavye kapağı da ayrıca satılacak. Bloomberg'in verdiği habere göre Microsoft Surface 5 Pro, bir önceki modeli olan Pro 4'ün güncellenmiş ve çok da farklı olmayan bir modeli olacak. Ancak şu ana kadar, bütün bunlar bir söylentiden ibaret.

Microsoft Surface Phone Çıkış Tarihi Sızdırıldı Ama Biraz Şüpheli Görünüyor

Apple, Microsoft'un Surface Başarısını Kıskanıyor

Microsoft'a Göre Macbook'lardan Surface'e Geçiş Hızlandı

YORUMLAR