23 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

23 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 23 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-onemli-bayram-aciklamasi

23 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 23 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 23 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

23 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

23-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

23 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

23-subat-asi-tablosu

Normalleşmeye En Yakın İller Neler?
Bilim

Normalleşmeye En Yakın İller Neler?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından paylaşılan son verilere göre normalleşmeye en yakın iller belli oldu. 1 Mart itibarıyla yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında uygulanan kısıtlamaların hafifleyebileceği illere ilişkin detaylar haberimizde.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Trafik Kazaları İstanbul'un En Çok Nerelerinde Yaşanıyor?
İNTERNET

Trafik Kazaları İstanbul'un En Çok Nerelerinde Yaşanıyor?

2017 senesinde 186, 2018 yılında 141, 2019 yılında 117, 2020 yılında ise 91 kişi yaşanan trafik kazalarından ötürü yaşamını yitirirken binlerce kişi yaralandı.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR