24 İnçlik Bu Monitörü Cebinize Koyun İstediğiniz Yere Kurun

24 İnçlik Bu Monitörü Cebinize Koyun İstediğiniz Yere Kurun

Kickstarter projelerinde biri olan SPUD 33 bin dolarlık fonlama hedefini aşarak 340 bin dolara ulaştı. SPUD portatif, çantanızda ve cebinizde taşıyabileceğiniz 24 inçlik bir monitör.

SPUD son derece akıllı ve yaratıcı bir teknoloji ve endüstriyel tasarımla 24 inçlik bir monitörü sırt çantanızda, iş çantanızda ya da biraz zorlarsanız cebinizde taşımanıza olanak veriyor.

Cep telefonunuzla şimdiye kadar yaptığınız oyun oynamak, film seyretmek hatta günlük ofis işlerinizi hiç sıkılmadan istediğiniz yere SPUD’u kurarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir Kickstarter projesi olan bu pratik icat, hem 24 inçlik bir monitör kadar ağır değil hem de şaşırtıcı bir biçimde pratik. Bu özellikleriyle de istediğiniz her yere kurup kaldırabiliyorsunuz.

SPUD son teknoloji bir projektörü katlanabilir bir perdeye yansıtan bir sistem aslında. Yani öyle dev bir teknolojiden bahsetmiyoruz. Videosunda ve GIF resimlerde de görebileceğiniz hızlı bir şekilde her yere kurulabiliyor. Mutfak, banyo, salon, kamp yeri, deniz kenarı gibi cep telefonunuzu götürebildiğiniz her yere götürebiliyorsunuz.

HDMI uyumlu tüm cihazlarla uyumlu çalışabilen SPUD şimdilik erken sipariş verenler için 349 dolar fiyat etiketi taşıyor. Raflara yerleştiğinde ise 499 dolardan satılacak.

System Shock, Kickstarter'da Büyük Destek Görüyor

Kickstarter Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

YORUMLAR