24 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 24 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

24 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 24 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

4-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 24 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 24 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 24 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 24 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu.

Rusya'nın Koronavirüs Aşısı Sputnik V Fiyatı Açıklandı!
Bilim

Rusya'nın Koronavirüs Aşısı Sputnik V Fiyatı Açıklandı!

Sputnik-V aşısı fiyatı merak ediliyor. Koronavirüs salgını yayılmaya devam ederken bir yandan da aşı çalışmaları hızla devam ediyor. Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik-V fiyatı hakkında açıklama geldi.

24 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 162.231 test yapıldığı ve 7.381 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 161 kişi hayatını kaybetti ve 3.678 kişi iyileşti.

24 Kasım Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

24 Kasım itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 460.916 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 12.672'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 4.543 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 381.569 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Koronavirüs Salgını Ne Zaman Duracak? Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı
Bilim

Koronavirüs Salgını Ne Zaman Duracak? Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ne zaman bitecek? Koronavirüs salgını bitiş tarihi ne? Bilim Kurulu üyesi Prof.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR