25 Ekim Türkiye Koronavirüs Tablosu, 25 Ekim Hasta Sayısı Kaç Oldu?

25 Ekim Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 25 Ekim Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

22-temmuz-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 25 Ekim Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 25 Ekim Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 25 Ekim Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 25 Ekim Türkiye koronavirüs tablosu.

25 Ekim Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 112.215 test yapıldığı ve 2.017 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 72 kişi hayatını kaybetti ve 1.297 kişi iyileşti.

25 Ekim Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

25 Ekim itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 361.801 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 9.799'a yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 1.744 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 314.390 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR