25 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

25 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 25 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

25 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 25 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 25 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

25 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

25-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

25 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

25-subat-asi-tablosu

Amerika'da Yeni Koronavirüs Varyantı Tespit Edildi: Varyant Ne Demek?
Bilim

Amerika'da Yeni Koronavirüs Varyantı Tespit Edildi: Varyant Ne Demek?

Amerika'da yeni koronavirüs varyantı tespit edildi. Koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ederken yeni varyantlar da çıkıyor.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İnternetten Telefon Alan Adam Kutudan Çıkanı Görünce Şok Oldu
İNTERNET

İnternetten Telefon Alan Adam Kutudan Çıkanı Görünce Şok Oldu

İnternetten telefon alan adam hayatının şokunu yaşadı. İstanbul'un Bakırköy ilçesinde yaşayan bir adam internet üzerinden akıllı telefon satın aldı.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR