25 Ülke Daha Microsoft Surface Pro 3'e Kavuşacak

25 Ülke Daha Microsoft Surface Pro 3'e Kavuşacak

Microsoft'un geliştirmek için uzun süre çalıştığı taşınabilir bilgisayarı Surface Pro 3 hakkında yeni haberler var.

Bildiğiniz üzere Surface Pro 3 ince olmasıyla ve tasarımıyla ilgi çekiyor. Geçen yıl Amerika ve Kanada'da satışa sunulan bu cihaz 1 yıl aradan sonra 25 yeni ülkeye daha gönderilecek. 25 tane ülkenin arasında Türkiye ne yazık ki yok. Dev şirket Microsoft'un 25 ülke arasından Türkiye'yi neden es geçtiği bilinmiyor.

En son Amerika ve Kanada'da satışa sunulan cihaz bu iki ülkeden sonra Japonya'da raflara yerleştirilmişti. Microsoft Surface Pro 3 önümüzdeki haftalarda (28 Ağustos)'ta 25 ülkede satışa çıkarılacak. 25 ülkede ürünler genel satışa çıkarılmadan ön siparişler alındığı hakkında bazı dedikodular var.  Bu hafif ve ince bilgisayar Belçika, Almanya, Avustralya, Çin, Avusturya, Finlandiya, Fransa, Danimarka, Fransa, Güney Kore, Birleşik Krallık, Hong Kong, Hollanda, İsveç, İrlanda, İspanya, İtalya, Norveç, Malezya, Lüksemburg, Singapur, Tayvan, Portekiz, Yeni Zelanda ve Tayland'da satışa sunulacak.

12 inç büyüklüğünde olan Surface Pro 3, İntel i3/i5/i7 -serisine göre- işlemciye sahip. 800 gram ağırlığıyla dikkat çekerken Full HD ekranıyla mükemmel video performansı sunuyor.

iPhone 6 Ne Zaman Çıkıyor ?

YORUMLAR