27 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

27 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 27 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

27 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 27 Mart vaka sayısı kaç oldu? 27 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

27 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

27-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

YemekSepeti Siber Saldırıya Uğradı: Kullanıcı Verileri Çalındı!
GÜVENLİK

YemekSepeti Siber Saldırıya Uğradı: Kullanıcı Verileri Çalındı!

YemekSepeti siber saldırı açıklaması yaptı ve siber saldırıya uğradığını duyurdu. Türkiye’nin en büyük çevrimiçi yemek sipariş portalı YemekSepeti'ne siber saldırı gerçekleşti ve kullanıcıların verileri çalındı.

27 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

27-mart-asi-tablosu

20 Saniye Süren Koronavirüs Testi Onay Aldı!
Bilim

20 Saniye Süren Koronavirüs Testi Onay Aldı!

iAbra ve TT Electronics şirketleri, yeni bir koronavirüs testi geliştirdi. Bu testin diğer testlerden farkı ise testin yalnızca 20 saniye içinde sonuç vermesi oldu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR