28 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

28 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 28 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca2

28 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 28 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 28 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

28 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

28​ Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

28-subat-asi-tablosu

İkinci El Araç Alım Satımına Vergi Geliyor
Otomobil

İkinci El Araç Alım Satımına Vergi Geliyor

İkinci el araç alım satımına vergi geliyor. Hükümetin ikinci el araç satışlarından binde 5 vergi almak için harekete geçtiği söyleniyor.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Vatandaşlarımızdan Özür Dilerim
İNTERNET

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Vatandaşlarımızdan Özür Dilerim

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, özür diledi. Okulların 1 Mart'ta açılması beklenmekteydi ancak yapılan açıklama ile birlikte okulların açılış tarihinde değişiklik yapılmıştı.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR