3 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı ve Aşı Tablosu

3 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 3 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

3 mayıs koronavirüs tablosu

3 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 3 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 3 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

3 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

3 mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Çalışma İzni Belgesi Nasıl Alınır? İçişleri Bakanlığı Duyurdu!
İNTERNET

Çalışma İzni Belgesi Nasıl Alınır? İçişleri Bakanlığı Duyurdu!

Çalışma izni belgesi nasıl alınır? İçişleri Bakanlığı tarafından paylaşılan bilgilere göre çalışma izni belgesi E-Devlet üzerinden alınabilecek.

3 Mayıs Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

 

Mars'tan Getirilen Örnekler Yeni Pandemiye Yol Açabilir
Bilim

Mars'tan Getirilen Örnekler Yeni Pandemiye Yol Açabilir

Mars örnekleri yeni pandemiye sebep olur mu? Mars 2020 misyonu kapsamında Mars'a fırlatılan Perseverance gezgini, en geç on yıl içerisinde Mars örneklerini dünyaya gönderecek.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR