30 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

30 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 30 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca98

30 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 30 Mart vaka sayısı kaç oldu? 30 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

30 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

30-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Fahrettin Koca'dan Mutasyon Açıklaması: Türkiye'de Mutasyon Oranı Kaç?
Bilim

Fahrettin Koca'dan Mutasyon Açıklaması: Türkiye'de Mutasyon Oranı Kaç?

Türkiye'de mutasyon oranı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ülkemizdeki mutasyon oranını açıkladı ve bir dizi açıklama yaptı.

30 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

30-mart-asi-tablosu

Yerli Aşı Çalışmaları Ne Durumda? Bakan Varank'tan Açıklama
Bilim

Yerli Aşı Çalışmaları Ne Durumda? Bakan Varank'tan Açıklama

Yerli aşı çalışmaları ne durumda? Türkiye'de koronavirüse karşı aşı çalışmaları devam ediyor. Vaka sayılarında yeniden artış yaşanırken aşı konusunda da önemli bir aşamaya gelindi.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR