31 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

31 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 31 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca0

31 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 31 Mart vaka sayısı kaç oldu? 31 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

31 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

31-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Sağlık Bakanlığı BioNTech Aşısı Açıklaması: Kaç Milyon Daha Gelecek?
Bilim

Sağlık Bakanlığı BioNTech Aşısı Açıklaması: Kaç Milyon Daha Gelecek?

Sağlık Bakanlığı BioNTech aşısı açıklaması yaptı. Türkiye'ye kaç milyon BioNTech aşısı gelecek? Koronavirüs salgını yayılmaya devam ederken aşılama çalışmaları da bir yandan sürüyor.

31 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

31-mart-asi-tablosu

Yerli Aşı Çalışmaları Ne Durumda? Bakan Varank'tan Açıklama
Bilim

Yerli Aşı Çalışmaları Ne Durumda? Bakan Varank'tan Açıklama

Yerli aşı çalışmaları ne durumda? Türkiye'de koronavirüse karşı aşı çalışmaları devam ediyor. Vaka sayılarında yeniden artış yaşanırken aşı konusunda da önemli bir aşamaya gelindi.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR