32 ya da 65 İnçlik Tabletlere Hazır mısınız?

32 ya da 65 İnçlik Tabletlere Hazır mısınız?

FUHU, eğitim ve öğretimde kullanılmak üzere tasarladığı 32 ve 65 inçlik tabletlerini CES 2015'te görücüye çıkardı. Bu büyük tabletler belki göze biraz abartılı gelebilir, ancak okullarda kullanılmaları öngörülen bu ürünlere yakın gelecekte her öğretim merkezinde rastlamak sürpriz olmayacak. 

2015'in ikinci çeyreğinde piyasa da kendine pazar arayacak olan FUHU dev tabletler, bireysel olarak kullanılacak bir ürün olmadıklarında dolayı belki sadece eğitim kurumlarının ilgisini çekebilir. 

Öte yandan dev tabletlerin kullanım alanları bu kadarla sınırlı değil. FUHU'nun dev tabletleri sadece okulları hedef almıyor, evlerde televizyon olarak da kullanılmaları oldukça muhtemel. HDMI bağlantısıyla donatılmış olan dev tabletler Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarına da sahip. 

TV olarak kullanılmak için bir tuner'a sahip olmasalar da son derece akıcı ve net görüntüleriyle her hangi bir BluRay aygıta bağlanmaları kuvvetle muhtemel

Aşağıda Fuhu’nun 2014 CES fuarında sergilediği 70 içlik tabletini izleyebilirsiniz.

Bu özelliğine rağmen, normal bir tabletin ömrünün 2 ya da 3 yıl olduğunu var sayacak olursak 4 bin dolar gibi bir parayı boyutu ne olursa olsun bir tablete bağlamak çok karlı bir yatırım gibi görünmüyor.

Samsung İçbükey Monitörünü Tanıttı

Alcatel'den iOS ve Android Cihazlarla Uyumlu Akıllı Saat

Misfit'in Swarovski ile Birlikte Ürettiği Akıllı Takısı Göz Kamaştırıyor

Lenovo ThinkPad Tablet

Nvidia Shield Tablet Tanıtım Videosu

YORUMLAR