4 Kameralı Samsung Galaxy A7'nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

Geçtiğimiz haftalarda Samsung tarafından duyurulan Galaxy A7'nin Türkiye lansmanı gerçekleştirildi. Lansmana özel olarak indirimiyle birlike sunulan Galaxy A7'nin rakiplerine göre ideal bir fiyat etiketi bulunuyor.

Samsung Galaxy A7 (2018) Özellikleri

6 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde (2220×1080 piksel) bir ekran ile sunulan Galaxy A7'nin gücünü ise Exynos 7885 yonga seti veriyor. 4GB / 6GB RAM seçeneklerine sahip olan cihazın depolama tarafında da 64GB / 128GB olmak üzere iki seçenek sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

İlk defa arka tarafta üç kamera kurulumuna yer veren Samsung, 24MP ana kamerasına ek olarak 8MP Ultra Geniş Açılı Lense sahip. Üçüncü kamerada ise 5MP Odak Lensi ile daha etkili fotoğraflar sunmak isteyen Galaxy A7'nin ön tarafında tek 24MP'lik selfie kamerası yer alıyor. Samsung'un akıllı Görsel Zekası'nı kullanan Galaxy A7 anında renk, kontrast ve parlaklık ayarı yapabiliyor.

Samsung Galaxy A7 (2018) Türkiye Satış Fiyatı

Orta - üst seviye pazarına hitap eden Galaxy A7'nin normal satış fiyatı 3399 TL olarak belirlenmiş durumda. Fakat lansmana özel olarak indirimle kullanıcılara sunulan cihazın 3099 TL'den pazardaki yerini aldığını belirtmek gerekiyor. Bir süre indirimle satışta olacak cihaz hakkında daha fazla bilgi için yukarıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.