4 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 4 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

4 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 4 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirus-asisi-cikis-tarihi

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 4 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 4 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 4 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 4 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu.

4 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 144.416 test yapıldığı ve 2.391 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 77 kişi hayatını kaybetti ve 1.841 kişi iyileşti.

4 Kasım Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

4 Kasım itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 384.509 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 10.558'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 2.464 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 330.665 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR