4 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

4 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 4 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

30-temmuz-turkiye-koronavirus-tablosu

4 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 3 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 3 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

4 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 145.067test yapıldığı paylaşıldı. 7.909 yeni vaka olduğu ve 627 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 113 kişi hayatını kaybetti ve 8.815 kişi iyileşti.

4 Şubat 2021 Vaka Sayısı

4 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

4-subat-asi-tablosu

Kediler ve Köpekler Karantinaya Alınacak
Bilim

Kediler ve Köpekler Karantinaya Alınacak

Koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ederken Güney Kore'den ilginç bir haber geldi. Güney Kore'de kedilerin ve köpeklerin koronavirüs semptomları göstermesi halinde karantiya alınacağı

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

10 Aydır Komada Olan Bir Gencin Koronavirüs Salgınından Haberi Yok
Bilim

10 Aydır Komada Olan Bir Gencin Koronavirüs Salgınından Haberi Yok

10 ay boyunca komada kaldıktan sonra salgının hakim olduğu dünyaya gözlerini açan bir genç, komada olduğu süre zarfında COVID-19'a iki kez yakalanmış olmasına rağmen koronavirüs salgını hakkında hiçbir bilgisi yok.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR