5 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

5 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 5 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

5 mayıs koronavirüs tablosu

5 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 5 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 5 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

5 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

5 mayıs 2021 türkiye koronavirüs tablosu

Uğur Şahin Covid-19 Ne Zaman Biter Sorusunu Yanıtladı
Bilim

Uğur Şahin Covid-19 Ne Zaman Biter Sorusunu Yanıtladı

Uğur Şahin Covid-19 ne zaman biter sorusunu yanıtladı. BioNTech şirketinin CEO'su olan Uğur Şahin, Wall Street Journal'ın sanal zirvesine katıldı.

8 Aslanda Covid-19 Görüldü! Kedigiller Tehlikede mi?
Bilim

8 Aslanda Covid-19 Görüldü! Kedigiller Tehlikede mi?

Hindistan'daki bir hayvanat bahçesinde 8 aslanın Covid-19 testi pozitif çıktı. Yetkililer, hayvanlarda yüksek ateş gibi belirli semptomlar gördükten sonra endişelendiklerini ve Hücresel ve Moleküler Biyoloji Merkezi'nden uzmanları çağırdıklarını söylüyor.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR