6. Manisa Web Tasarım Yarışması

6. Manisa Web Tasarım Yarışması

Tamindir'de çoğunlukla ulusal çaptaki bilişim etkinliklerine yer versek de daha önce medya sponsoru olduğumuz Engelsiz Bilişim Sempozyumu gibi Manisa'da gerçekleştirilecek etkinliklerden bir tanesi de 6. Manisa Web Tasarım Yarışması. İzmir'li bir teknoloji portalı olarak tabii ki Manisa'da gerçekleşecek bu yarışmadan da uzak duramadık.

Bu sene 6.'sı gerçekleştirilecek olan Manisa Web Tasarım Yarışması Manisa Bilişim Platformu, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Celal Bayar Üniversitesi'nin ortak çalışmaları neticesinde düzenlenecek ve "DEV Öğrenciler Marka Kent Manisa'yı Tanıtıyor" sloganıyla ortaokul, lise ve Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerini yaratıcı tasarımlara yöneltecek.

Yarışmaya son katılma tarihi 28 Şubat 2013 olarak belirtilirken, projelerin en son teslim tarihi 1 Nisan 2013 olarak gerçekleştirilen basın toplantısında açıklandı. Yarışmaya ait tüm bilgileri görmek isterseniz Manisa Bilişim Platformu Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Yarışmaya katılan adayların içerisinden finale kalanlar seçildi ve 22 Nisan 2013 Pazartesi günü saat 14.00'da Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde tüm kazananlar açıklanacak ve ödülleri kendilerine teslim edilecek.

YORUMLAR