6 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

6 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 6 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

6 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 6 Mart vaka sayısı kaç oldu? 6 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

6 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

6-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Yerli Koronavirüs Aşısı İçin Kritik Gelişme!
Bilim

Yerli Koronavirüs Aşısı İçin Kritik Gelişme!

Yerli koroanvirüs aşısı için umut veren bir gelişme yaşandı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Aşı Üretme ve Antijen Hazırlama Koordinatörü Prof.

6 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

Büyük İstanbul Depremi Kaç Büyüklüğünde Olacak? İşte Korkutan Açıklama
Bilim

Büyük İstanbul Depremi Kaç Büyüklüğünde Olacak? İşte Korkutan Açıklama

Büyük İstanbul depremi olacak mı? Deprem bilimci Prof. Dr. Naci Görür, olası İstanbul depremine ilişkin endişe veren açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR