6 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

6 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 6 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

6 mayıs 2021 türkiye koronavirüs tablosu

6 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 6 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 6 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

6 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

6 mayıs 2021 korona irüs tabvlosuy

Tam Kapanma Süresi Uzatılacak mı? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Açıkladı!
İNTERNET

Tam Kapanma Süresi Uzatılacak mı? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Açıkladı!

Tam kapanma süresi uzatılacak mı? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, tam kapanma yasaklarının uzatılıp uzatılmayacağına ilişkin oldukça önemli bir açıklama yaptı.

Koronavirüsü Atlatanlarda Yeni Semptomlar Görülmeye Başlandı!
Bilim

Koronavirüsü Atlatanlarda Yeni Semptomlar Görülmeye Başlandı!

Koronavirüsü atlatanlarda yeni semptomlar görülmeye başlandığı açıklandı. Eskişehir Şehir Hastanesinde yer alan COVID Sonrası İzlem Merkezinde 5 ayda yaklaşık 2.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR