6 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

6 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 6 Nisan Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

6 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 6 Nisan vaka sayısı kaç oldu? 6 NisanTürkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

6 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu

6-nisan-turkiye-koronavirus-tablosu

Yerli Koronavirüs Aşısının Yan Etkileri Neler?
Bilim

Yerli Koronavirüs Aşısının Yan Etkileri Neler?

Yerli koronavirüs aşısının yan etkileri belli oldu. Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.

6 Nisan Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

6-nisan-asi-tablosu

Akıllı Telefon Fiyatları Düşmeyecek!
MOBİL

Akıllı Telefon Fiyatları Düşmeyecek!

Akıllı telefon fiyatları ile ilgili düşüş bekliyorsanız üzücü bir haberimiz var. Sektör temsilcileri, yerli üretimin orta ve üst segmentte fiyat değişikliği yaratmayacağını belirtiyor.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR