6 Saniyelik Vine Videolarınıza Artık Müzik de Ekleyebileceksiniz

6 Saniyelik Vine Videolarınıza Artık Müzik de Ekleyebileceksiniz

Twitter’ın 6 saniyelik video eklenti uygulaması Vine, artık kullanıcılarına kendi müziklerini videolarına ekleme imkanı sunuyor.

Vine videolarında artık arka planda müzik de kullanılabilecek. Vine uygulaması artık başka araçlar kullanmaya gerek kalmadan akıllı telefonlardan Vine videolarına arka plan müziği eklememeyi mümkün kılıyor.

6 saniyelik döngüler halinde yayınlanan Vine videoları müzik ekleyebilmek oldukça zor ve bazen anlamsız bir çabaydı. Bu yüzden Vine uygulaması Snap to Beat eklentisi ile kısa videolara müzik eklemeyi mümkün kılıyor. Böylelikle video döngüye girse de arka plan müziği bundan etkilenmiyor. Müzikte video ile beraber aynı döngüyü takip edebiliyor. Ayrıca videonun her döngüsüne ayrı arka plan müzikleri ekleyebilmek de mümkün olabiliyor.

Vine Snap to Beat eklentisini kullanıcının istediği gibi kullanmasına da olanak veriyor. Kullanıcılar isterlerse müziği döngüyle tekrar tekrar ya da sadece bir defa dinleyebiliyorlar. Kullanıcılar içeriğe eklenen müzik ikonuna tıklayarak videoda kullanılan parçanın ne olduğu hakkında bilgi de alabiliyorlar.

Vine'dan Çocuklara Özel Vine Uygulaması: Vine Kids

Vine Android'e 720p Kalite Desteği Geliyor

iOS'a Çevrimdışı Vine İzleme Güncellemesi Geldi

YORUMLAR