6 Steam Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz

6 Steam Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz

İndirimleri daha yeni atlamışken Steam şimdi de ücretsiz oyunlar vermeye başladı. Steam'in bedava verdiği bu 6 ücretsiz oyun tek bir paket halinde satışa koyulmuş. Make War, Not Love (savaş, sevişme) isimli pakette 6 klasik SEGA oyunu bulunuyor.

20 Şubat'a kadar aktif kalacak olan Make War, Not Love isimli bu paketin içerisinde; Golden Axe, My Rabbit Pack, Virtual Rabbit Missions, Wrath of The That Rabbit, Jet Set Radio ve SEGA Classics gibi oyunlar bulunuyor. Paketin içindekilerden bazıları DLC (indirilebilir içerik) olsa da, klasik oyunseverlerin sevdiği bir seçenek oluşturabileceğini söylemek yanlış olmaz.

Make War, Not Love isimli paketin toplam fiyatı 62 TL. Ancak etkinlik sayesinde bu paketi bedavaya alabiliyoruz. Paketi direkt olarak almak isteyenlerin listesine eklemesi yeterliyken; sadece bir oyuna sahip olmak istiyenlerin oyunu listeleri yerine indirme listelerine alması gerekiyor. Bu sayede o oyuna ücretsiz sahip olabiliyorlar.

Make War, Not Love paketi gerçekten çok güzel bir paket, umarım bu paketler gibi daha çok paket görürüz. Ücretsiz olan bu pakete buradan ulaşarak listenize ekleyebilirsiniz.

Eğer Steam'i hala kurmadıysanız; aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR