6 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

6 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 6 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

16-agustos-turkiye-koronavirus-tablosu

6 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 6 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 6 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

6 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 137.649 test yapıldığı paylaşıldı. 7.897 yeni vaka olduğu ve 618 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 108 kişi hayatını kaybetti ve 8.089 kişi iyileşti.

6-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

6 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

6-subat-asi-tablosu

Bilim Kurulu Üyesinden Koronavirüste Üçüncü Dalga Uyarısı!
Bilim

Bilim Kurulu Üyesinden Koronavirüste Üçüncü Dalga Uyarısı!

Koronavirüste üçüncü dalga yaşanacak mı? Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tarihin En Büyük Sızıntısı: 3,2 Milyar E-Posta ve Şifre İnternete Düştü
GÜVENLİK

Tarihin En Büyük Sızıntısı: 3,2 Milyar E-Posta ve Şifre İnternete Düştü

3,2 milyar e-posta ve şifre internete düştü. Şu ana kadar internet tarihinin en büyük listesini içeren bu dosya 3 milyardan fazla Netflix, LinkedIn ve birtakım sosyal medya hesabını içeriyor.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR