6000 Dolarlık Akıllı Telefon Huzurlarınızda, Tonino Lamborghini 88 Tauri!

6000 Dolarlık Akıllı Telefon Huzurlarınızda, Tonino Lamborghini 88 Tauri!

Hiç telefon fiyatlarının ucuzluğundan şikayet ettiniz mi? Durumdan şikayetçi olanlar için Tonino Lamborghini’den harika bir çözüm var, 6000 dolar fiyat etiketiyle Tonino Lamborghini 88 Tauri. Lüks özelliklere sahip olan akıllı telefon, Lamborghini’nin özel müşterileri için tasarlanmış durumda. Basına tanıtılan telefon, deri kaplama ve çelik birleşiminden oluşuyor. Tasarım çizgilerini Lamborghini spor arabasından alan telefonun teknik özellikleri ise fazlasıyla yüksek.

Cihaz, 5 inç büyüklükte ve 1080P çözünürlükte bir ekrana sahip. Ekranı ise kırılmaya, çizilmeye dayanıklı ve parmak izi tutmayan Gorilla Glass 3 camıyla korunuyor. İşlemci tarafında ise 2.3 Ghz hızında çalışan, 4 çekirdekli Snapdragon 801 bulunuyor. 3 GB RAM’in bulunduğu telefon, 3400 mAh bataryadan güç alıyor. Bu kapasitedeki bir batarya, bir günü şarj takılmadan rahatlıkla geçirebilir.

Tonino Lamborghini 88 Tauri’ye 8 Megapiksel ön kamera ve tam 20 Megapiksel’lik arka kamera eşlik ediyor. Arka kamera bu çözünürlüğün yanında, kaliteli bir algılayıcıya da sahipse akıllı telefon dünyasında büyük ses getirebilir. Cihaz Android 4.4 KitKat yüklü olarak satışa sunulacak. Tonino Lamborghini 88 Tauri 6000 dolar fiyatla ön siparişe sunuldu. Telefondan, Tonino Lamborghini’nin doğum yılına atıfta bulunularak 1947 adet üretilecek.

Ehliyet Mobil Uygulama Oluyor ve Telefonlara Geliyor

YORUMLAR