6000 mAh Bataryalı Akıllı Telefon Geliyor!

Realme, 6000 mAh bataryalı akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Dev bataryayı Realme 7 serisinde görebiliriz.

Apple iPhone’larda batarya kapasitesi yavaş yavaş artarken, Android telefonların pil kapasitesi 4000mAh, 5000mAh değerlerine ulaştı. Yeni mobil işlemciler daha fazla enerji tasarrufu sağlamasına rağmen 4000 mAh bataryanın altında altında akıllı telefonlar gördüğümüzde günü kurtarmayacağını düşünüyoruz. Realme, gerçekten büyük kapasiteli bataryalı telefonla karşımıza çıkacağının müjdesini verdi. Şirketten kısa zamanda 6000 mAh bataryalı akıllı telefon modeli göreceğiz.

6000 mAh Bataryalı Telefon Realme'den Geliyor

Türkiye pazarında da etkili markalardan Realme, çok yakında 6000 mAh bataryalı telefon tanıtacak. Markanın Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Palson Yi, Instagram üzerinden paylaşımda bulundu. Yeni cihaz Realme’nin portföyündeki en büyük bataryalı telefon olacak. Cihaz hakkında tek paylaşılan bilgi büyük batarya. 6000 mAh bataryalı Realme akıllı telefon, birkaç hafta önce TUV Rheiland’in veritabanında BLP793 ürün numarasıyla görünmüştü. Endonezya’da tanıtılacağından muhtemelen orta seviye telefon olacak. Realme 7 serisi olabilir.

 

Realme, “Realme hayranları, sizi dinliyoruz! Yeni trendi belirleyecek teknolojimiz, 6000 mAh bataryayı duyuracak olmanın büyük heyecanını yaşıyoruz! Sizi her zaman dinliyor ve geri bildirimlerimizi önceliğimiz olarak alıyoruz. Birçok kullanıcımız gerçekten büyük batarya istiyor ve işte, karşınızda! Realme’den başka bir trendi belirleyecek teknoloji… Çok yakında ilk kez 6000 mAh bataryalı akıllı telefonu duyuracağız, hazırlıklarımızı tamamladık. 6000 mAh batarya ile gelecek ürün serisini tahmin edebilir misiniz? Daha heyecan verici haberler için Realme Endonezya’yı takipte kalın.” diyor.

 

YORUMLAR