7 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 7 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

7 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 7 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

5-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 7 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 7 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 7 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 7 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu.

Volkswagen Manisa Fabrikası Resmi Gazete'de Görünmüş Olabilir
Otomobil

Volkswagen Manisa Fabrikası Resmi Gazete'de Görünmüş Olabilir

Volkswagen'in Manisa'ya yatırım yapacağı ve fabrika kuracağı uzun süredir konuşuluyor. Geçtiğimiz aylarda şirketin fabrika kurma planını ertelediği iddia edilmişti.

7 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 139.675 test yapıldığı ve 2.483 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 81 kişi hayatını kaybetti ve 1.928 kişi iyileşti.

7 Kasım Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

7 Kasım itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 391.739 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 10.803'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 2.730 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 336.221 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 10 Kişiyle Asansöre Bindi
İNTERNET

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 10 Kişiyle Asansöre Bindi

Yeni tip koronavirüs vakalarının ülkemizde daha fazla yükselişe geçmemesi ve salgının kontrol altına alınması için vatandaşlara sık sık maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğini hatırlatan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 10 kişi ile asansöre bindi.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR