7 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

7 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 7 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca98

7 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 7 Mart vaka sayısı kaç oldu? 7 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

7 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

7-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Çok Yüksek Riskli İl Sayısında Ciddi Artış!
Bilim

Çok Yüksek Riskli İl Sayısında Ciddi Artış!

Çok yüksek riskli il sayısı ciddi şekilde arttı. Türk Tabipleri Birliği (TTB), son bir hafta içerisindeki vaka durumuna ilişkin oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

7 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

7-mart-turkiye-asi-tablosu

DSÖ: Pandemi, 2. Dünya Savaşı'ndan Daha Fazla Travma Yarattı
Bilim

DSÖ: Pandemi, 2. Dünya Savaşı'ndan Daha Fazla Travma Yarattı

DSÖ pandemi travma yarattı ve uzun süreli olacağını düşünüyor. Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus tarafından verilen demeçte, 2.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR