7 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

7 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 7 Nisan Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca98

7 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 7 Nisan vaka sayısı kaç oldu? 7 NisanTürkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

7 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu

7-nisan-turkiye-koronavirus-tablosu

Standart Dışı Olan Maskeler Toplatılacak: 400 Marka İncelendi
Bilim

Standart Dışı Olan Maskeler Toplatılacak: 400 Marka İncelendi

Standart dışı olan maskeler toplatılıyor. Uzmanlar, piyasadaki bazı maskelerin hala yeterli standartta olmadığını belirtiyor. Koronavirüs vaka sayılarının artışa geçmesi ile birlikte maske kullanımı da büyük önem teşkil ediyor.

7 Nisan Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

7-nisan-asi-tablosu

Türkiye'nin En Zengin İnsanları Belli Oldu! (2021)
TEKNOLOJİ

Türkiye'nin En Zengin İnsanları Belli Oldu! (2021)

Forbes tarafından her yıl düzenli olarak yayımlanan 'Dünyanın En Zenginleri' listesi, en yeni verilerle birlikte güncellendi. Yeni verilerle birlikte Türkiye'nin en zengin insanları da ortaya çıkmış oldu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR