7 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

7 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 7 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

5-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

7 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 7 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 7 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

7 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 129.715 test yapıldığı paylaşıldı. 6.670 yeni vaka olduğu ve 623 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 112 kişi hayatını kaybetti ve 8.201 kişi iyileşti.

7-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

7 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

7-subat-asi-tablosu

Türkiye'de Sürü Bağışıklığı Ne Zaman Olacak?
Bilim

Türkiye'de Sürü Bağışıklığı Ne Zaman Olacak?

Türkiye'de sürü bağışıklığı ne zaman gerçekleşecek? Amerika Birleşik Devletleri merkezli yayın kuruluşu Bloomberg, hangi ülkede ne zaman sürü bağışıklığı gerçekleşeceğine ilişkin bazı hesaplamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu Koronavirüs İlacının Hastayı 5 Günde İyileştirdiği İddia Ediliyor!
Bilim

Bu Koronavirüs İlacının Hastayı 5 Günde İyileştirdiği İddia Ediliyor!

Mucize bir tedavi olarak adlandırmak için henüz oldukça erken fakat EXO-C24 isimli yeni bir koronavirüs ilacı faz 1 çalışmalarında milyarlarca insanın beklediği sonucu verdi.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR