7 Yıl Sonra Bioshock, iOS Platformunda Tekrar Canlanıyor

7 Yıl Sonra Bioshock, iOS Platformunda Tekrar Canlanıyor

Popüler strateji oyunu Bioshock günümüzden yaklaşık 7 yıl önce piyasaya sürülmüş ve oldukça iyi derecede olumlu tepkiler almıştı. 2007 yılında çıkarılan Bioshock, çıkış tarihinin üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen popülerliğini hala kaybetmedi.

Bioshock video oyununun üreticisi olan firma 2K Games veya diğer bir adıyla 2K bu güzel oyunu yeniden canlandırmak istiyor. Aslında çıkardığı farklı seriler ile oyunun devamlılığını sağlamış durumda fakat oyun severler tarafından mobil platformlar yönünde yoğun bir ilgi var. Bu ilgiyi bilen 2K, Bioshock'un mobil sürümünü geliştirerek yayına hazırladı. Şu an sadece iOS platformunda olan oyun ücretli olarak satışa sunuluyor. iPhone ve iPad gibi mobil cihazlarda bu oyunu oynayabilmek için 14.99 Dolar ödemeniz gerekli. Oyunun Steam'de PC için satış fiyatının da 19.99 Dolar olduğunu hatırlatalım.

2K Games'in mobil platformlar için geliştirilmiş olduğu ilk oyun Bioshock değil. Başarılı oyun firması daha önce NBA ve WWE başta olmak üzere birçok mobil oyunu geliştirdi. Bu oyunlar arasında en yeni olan Bioshock'u aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Swing Copters Yüzünden Bir Oyun Daha Google Play'den Kaldırıldı

Yeni Ücretsiz Age of Empires Oyunu Age of Empires: Castle Siege Eylül'de Çıkıyor

YORUMLAR