8 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

8 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 8 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

8 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

8 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 8 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 8 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

8 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

8 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

17 Mayıs Sonrası Normalleşme Planı Belli Oldu!
TEKNOLOJİ

17 Mayıs Sonrası Normalleşme Planı Belli Oldu!

17 Mayıs 2021 tarihi itibarıyla sona ermesi planlanan tam kapanma döneminin ardından uygulanacak yol haritası belli olmuş olabilir. Peki ama 17 Mayıs sonrası normalleşme planı kaç aşamaya ayrılacak? İşte milyonlarca kişinin merak ettiği detaylar ve dahası! 17 Mayıs Sonrası Normalleşme Planı Üç Aşamaya Ayrılacak! Haberturk.

Koronavirüsü Atlatanlarda Yeni Semptomlar Görülmeye Başlandı!
Bilim

Koronavirüsü Atlatanlarda Yeni Semptomlar Görülmeye Başlandı!

Koronavirüsü atlatanlarda yeni semptomlar görülmeye başlandığı açıklandı. Eskişehir Şehir Hastanesinde yer alan COVID Sonrası İzlem Merkezinde 5 ayda yaklaşık 2.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR