8 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

8 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 8 Nisan Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

8 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 8 Nisan vaka sayısı kaç oldu? 8 NisanTürkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

8 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu

8-nisan-turkiye-koronavirus-tablosu

Ramazanda Tam Kapanma Olacak mı?
Bilim

Ramazanda Tam Kapanma Olacak mı?

Ramazanda tam kapanma uygulanacak mı? Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Aydın, konu hakkında oldukça önemli açıklamada bulundu.

8 Nisan Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

 Paribu Hacklenme İddiası ile İlgili Açıklama Yaptı
İNTERNET

Paribu Hacklenme İddiası ile İlgili Açıklama Yaptı

Paribu hacklendi mi? Türkiye'nin en büyük kripto para alım satım platformlarından bir tanesi olan Paribu'nun hacklendiği iddiası ortaya atılmıştı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR