8 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

8 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 8 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

5-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

8 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 8 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 8 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

8 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 139.378 test yapıldığı paylaşıldı. 8.103 yeni vaka olduğu ve 632 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 103 kişi hayatını kaybetti ve 8.567 kişi iyileşti.

8 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

8-subat-asi-tablosu

Burun Spreyi Formunda Yerli Koronavirüs Aşısı Geliştiriliyor!
Bilim

Burun Spreyi Formunda Yerli Koronavirüs Aşısı Geliştiriliyor!

Burun spreyine benzer yerli koronavirüs aşısı geliştiriliyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kimya Bölümü Kıdemli Araştırmacı/Nanografi Biyoteknoloji Birim Direktörü Dr.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

DSÖ Wuhan'da Yaptığı İncelemede Önemli İpuçları Buldu!
Bilim

DSÖ Wuhan'da Yaptığı İncelemede Önemli İpuçları Buldu!

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Wuhan'da yaptığı incelemede önemli ipuçları buldu. Peki, Wuhan'da elde edilen ipuçları neler oldu? DSÖ tarafından yapılan açıklamaya ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR