9 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

9 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 9 Nisan Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

9 haziran türkiye koronavirüs tablosu

9 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 9 Nisan vaka sayısı kaç oldu? 9 NisanTürkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

9 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu

9-nisan-turkiye-koronavirus-tablosu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Bilim

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Önlemleri Gevşettik Maalesef

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısı açıklaması yaptı. Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Hakan, Bakan Koca ile bir görüşme yaptı.

9 Nisan Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

9-nisan-asi-tablosu

Türk Lise Öğrencilerinden 5 Dakikada Sonuç Veren Koronavirüs Testi!
Bilim

Türk Lise Öğrencilerinden 5 Dakikada Sonuç Veren Koronavirüs Testi!

Türk lise öğrencileri, 5 dakikada sonuç veren koronavirüs testi geliştirdi. Geliştirilen test, düşük maliyetli olması ve çok kısa sürede sonuç vermesi ile dikkat çekiyor.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR