Aaron Paul, Breaking Bad Filminden Önce Bu Sahneyi İzlemenizi Öneriyor

Aaron Paul, Netflix’te yayınlanacak Breaking Bad filminden önce dizi hayranlarının heyecanını diri tutacak bir sahne paylaştı. 

Aaron Paul, Breaking Bad Filminden Önce Bu Sahneyi İzlemenizi Öneriyor

Daha önce yaptığımız haberde, Breaking Bad filminin adını ve çıkış tarihini sizlerle paylaşmıştık. Efsanevi seride Jesse Pinkman karakterine hayat veren Aaron Paul, Netflix’te yayınlanacak filmden önce Breaking Bad hayranlarının heyecanını diri tutacak bir sahne paylaştı. 

Birçokları tarafından televizyon için yapılmış en iyi dizilerden bir tanesi olarak gösterilen Breaking Bad, Eylül 2013’te noktaladığı macerasına tam 6 sene sonra devam etmeye hazırlanıyor. Dizinin finalinden sonra yaşanan olaylara odaklanacak olan film, 11 Ekim’de dijital yayın platformu Netflix’te yayınlanacak.

Netflix, geride bıraktığımız hafta sonunda Breaking Bad filminin ismini ve yayın tarihini yanlışlıkla paylaşmıştı. Breaking Bad yaratıcısı Vince Gilligan tarafından yazılan ve yönetilen film, Neo-Nazi çetesinin elinden kaçan Jesse Pinkman’ın özgürlük arayışını merkezine alacak.

Filmde bir kez daha Jesse Pinkman karakterine hayat verecek olan ünlü aktör Aaron Paul, Breaking Bad’in üçüncü sezonun One Minute adlı 7. bölümünden bir sahne paylaştı. 

Söz konusu sahnede, Pinkman ile Walter White, nam-ı diğer Heisenberg’ün ateşli tartışmasına tanıklık ediyoruz.

Pinkman, kendisine “Şunu anlamama izin ver, bir buçuk milyon doları geri çeviriyorsun”  diyen Walter White’a hafızalara kazınan şu ifadelerle cevap veriyor:

“Parayı geri çevirmiyorum. Seni geri çeviriyorum! Anladın mı? Seninle hiçbir şey yapmak istemiyorum. Seninle tanıştığımdan beri değer verdiğim her şey gitti, mahvoldu, öldü. Büyük Heisenberg'le takıldığımdan beri. Daha önce hiç yalnız olmadım. Hiçbir şeyim yok! Hiç kimse. Ve hepsi gitti! Hayır, neden umursuyorsun ki? İstediğini elde ettiğin için değil mi?”

Paul’un efsanevi rolüne geri döneceği El Camino: A Breaking Bad Movie, 11 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak. Seride Walter White karakterini canlandıran Bryan Cranston’ın ise flashback’lerle filmde yer alması bekleniyor. 

Breaking Bad filmi için yayınlanan tanıtım fragmanı...

YORUMLAR