Aaron Paul, Westworld’ün 3. Sezon Kadrosuna Katıldı

Aaron Paul, Westworld’ün 3. Sezon Kadrosuna Katıldı

Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Jesse Pinkman rolüyle hafızalarda yer edinen başarılı oyuncu Aaron Paul, Westworld’ün üçüncü sezon kadrosuna katıldı. 

Deadline ’ın haberine göre,  Westworld’ün üçüncü sezonunda sürpriz bir ismi seyredeceğiz. Breaking Bad izleyenlerin yakından tanıyacağı bir isim olan Aaron Paul, nam-ı diğer Jesse Pinkman, HBO imzalı popüler bilimkurgu serisinde boy gösterecek.

Öte yandan sevilen aktörün dizide canlandıracağı karakterle ilgili henüz hiçbir ayrıntı yok, ancak Deadline, Paul’un dizinin üçüncü sezon kadrosundaki kalıcı karakterlerden biri olacağını söylüyor. 

Yine de Paul'un Westworld evrenindeki rolü için tahminde bulunmak yorumlarda size kalmış!

Bu arada Paul, söz konusu haberleri kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile doğruladı. “Rüyada gibi hissediyorum Dolares. Beni bu rüyadan uyandırabilir misin?”  diyen Amerikalı aktör, Westworld hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

 

 

Dizinin oyuncu kadrosunda, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, James Marsden ve Ed Harris gibi başarılı isimler yer alıyor. 

Jonathan Nolan ve eşi Lisa Joy'un HBO için yaptıkları bilimkurgu gerilim türündeki dizi, 100 milyon dolarlık ilk sezon bütçesiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Devamında gelen ikinci sezonuyla da beklentileri fazlasıyla karşılayan yapım, 2019 yılında geri dönecek.