Abbas Güçlü, Televizyon Ekranlarında Oyun Odaklı Yarışma Programı Yapacak

abbas güçlü ile büyük oyun

Gençler ile kurduğu harikulade iletişimi sürdürmeye devam etme kararı alan Abbas Güçlü, Kanal D ekranlarında yepyeni bir program hazırladığını duyurdu. Abbas Güçlü ile Büyük Oyun ismi ile televizyon ekranlarına gelmesi planlanan yeni programının ana konusunun video oyunları olacağı dile getirildi.

Abbas Güçlü ile Genç Bakış programı ile üniversite üniversite dolaşarak, gençlerin problemlerine ve görüşlerine ışık tutmaya çalışan Abbas Güçlü, yarışma programı hazırlanan kararı aldı. Kanal D tarafından yapılan duyuru sonrasında gün yüzüne çıkan Abbas Güçlü ile Büyük Oyun isimli televizyon programının, büyüklüğü 100 milyar doları aşan video oyun sektörünü ele alacağı aktarıldı.

Yakın zaman sonra ekranlara gelmesi beklenen Abbas Güçlü ile Büyük Oyun için başvuruların alınacağını söyleyen yapımcılar, kısa süre www.kanald.com.tr adresi üzerinden başvuru yapacakların, yarışma programına katılabileceklerini aktardılar. Gelen basın bülteni ile program ise aşağıdaki gibi tanıtıldı.

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun nedir?

"Gençlerin sesi Abbas Güçlü, yeni yarışma programı ile çok yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşuyor. 100 milyar doları aşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlencenin kalbi bambaşka bir format ile Kanal D ekranlarında atacak.

Her yaştan insanın vazgeçilmezi haline gelen dijital oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı tanıyacak olan program, sadece oyun oynayan değil, oyun yazan, bu sektörde üreten gençleri dünya vitrinine çıkaracak. Dijital çağa üretimleriyle damga vuran gençlere fırsatlar tanıyacak olan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, Türkiye’nin oyun geliştiricisini, oyun yazanını bulacak.

Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Başvurular www.kanald.com.tr adresinden yapılacak. Türkiye’nin en iyi oyun geliştiricisini bulmak için yola çıkan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, yakında Kanal D’de…"

abbas güçlü video oyun