ABD'li Generalden Işınlanma Açıklaması

abd general ışınlanma

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri'nde Korgeneral rütbesiyle görev yapan emekli general Steven Kwast, ışınlanma açıklanması yaptı. ABD'li emekli general Kwast, bir insanı dünyanın herhangi bir yerine 1 saatten kısa sürede gönderecek teknolojilerinin olduğunu aktardı.

Hillsdale Koleji’nin Washington kampüsünde açıklamalarda bulunan Kwast, ışınlanma açıklaması ile gündeme oturdu. Kwast, ABD’nin insanı dünyanın herhangi bir noktasına 1 saatten kısa bir sürede transfer edilmesini sağlayan teknolojiye sahip olduğu iddiasını gündeme getirdi.

Teksas eyaletinde bulunan ve ülkenin önemli üslerinden San Antonio-Randolph Üssü Havacılık Eğitim Komutanlığı’ndan emekli general Steven Kwast, "Sözkonusu teknoloji, herhangi bir kişiyi dünyanın herhangi bir noktasından herhangi bir diğer noktasına bir saatten kısa sürede transfer edilmesi için mevcut teknolojilerin gelişmişi olmaksızın bağımsız bir teknoloji olarak tesis edilebilir." açıklamasını yaptı.

Paralel açıklamalar

Amerika Birleşik Devletleri'nin emekli rütbeli askerleri son günlerde ilginç açıklamalar yapmaya başlamışlardı. Doğal yollarla açıklanamayan olaylar yaşandığına dair konuşmalar yapan eski ordu mensuplarının sonuncusu da General Kwast oldu. Daha önce 650 saati Çöl Kalkanı olmak üzere toplamda 3300 saat uçuş tecrübesi olan Kwast'ın açıklaması ise çok ilgi çekti.

The Drive, buna benzer açıklamaların gerçekleri yansıtabileceği gibi ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) uzay alanındaki yeni buluşlara yatırımları önemli ölçüde arttırma isteğini de ortaya koyabileceğinin altını çizdi. 

 

YORUMLAR