AccuWeather Geliştirilen Özellikleriyle Şimdi Daha İyi Hizmet Sunuyor

AccuWeather Geliştirilen Özellikleriyle Şimdi Daha İyi Hizmet Sunuyor

AccuWeather iOS platformu üzerinde en çok kullanılan hava durumu uygulamaları arasında yer alıyor. Üreticiler de bu popülerliğin hakkını verebilmek için uygulamayı sürekli olarak geliştiriyor ve yeni özellikler katarak kitlelerini genişletmek istiyorlar.

Bu yolda sarf edilen çabalar sonucunda yeni eklenen ve geliştirilen özellikler sayesinde kullanıcılar artık AccuWeather'ı kullanarak daha doğru sonuçlara erişebilecek. Yeni getirilen özellikler arasında bir tek bu ayrıntı yok.

Uygulama artık hem iPad'lere hem de iPhone'lara tek bir versiyon olarak sunulacak. Eski haliyle AccuWeather tabletlere ve akıllı telefonlara ayrı ayrı indirilmek mecburiyetindeydi ve bu durum bazı uyumsuzluk sorunlarına sebep oluyordu. Bu da kullanıcıların kullanım deneyimlerini baltalayan ciddi bir faktördü. Ekran oranlarına bağlı olarak meydana gelen bu problem yeni versiyonla tamamen giderilmiş.

MinuteCast fonksiyonu AccuWeather'ın öne çıkan özelliklerinden bir tanesi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar daha kesin hava durumu bilgilerine erişebilecek. 15 günlük periyotlar halinde sunulan hava durumu bilgileri kullanıcıların uzun süreli planlar yaplmalarına olanak sağlıyor. Yeniden tasarlanan animasyonlar daha akıcı ve dikkat çekici bir seviyeye taşınmış.

Eğer siz de AccuWeather'ı mobil cihazlarınızda denemek istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR