Ace Combat 7'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Ace Combat 7'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Playstation VR platformuna ana hikayesinden tamamen bağımsız bir mod ile gelecek olan Ace Combat 7: Skies Unknown, son zamanlarda Bandai Namco tarafından ön plana çıkarılıyordu. Farklı bir mücadelenin konu edildiği yeni sürümde son eklentiler birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyordu ki oyunun yapımcısı nihayet Ace Combat 7 hakkında bir parça bilgi sahibi olabileceğimiz bir oynanış videosu yayınladı.

Bugün yayınlanan video Ace Combat fanları arasında heyecan yaratırken yaklaşık 10 dakikalık videoda hikayenin “Two Pronged Strategy”  başlıklı üçüncü görevi gösterildi. Oyun Strangereal adı verilen hayali bir dünyada geçerken bu bölgede Osea ve Erusea arasında bir savaş patlak verir.  Savaş sırasında Osea, hava sahasında üstünlüğü Erusea’ya kaptırırken savaşta da ağır yara alır. Neyse ki Osea’nın hala iki uçak gemisi vardır. İlk uçak gemisi Erusea’nin başkenti Farbanti’ye düzenlenecek saldırıda görevlendirilirken diğer gemi ise Chopinburg hava sahası üzerinde hakimiyet sağlamak üzere görevlendirilir.

Oynanış videosuna bakılırsa Ace Combat 7’nin kurgusal dünyasında oyuncuları eğlenceli bir serüven bekliyor. Ace Combat 7: Skies Unknown’un önümüzdeki yıl Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkması bekleniyor.

God of War'ın E3 2017 Videosu Yayınlandı

Mount & Blade II: Bannerlord'dan E3 2017 Videoları

YORUMLAR