Acer Aspire R 14 Türkiye Satışları Başladı

Acer Aspire R 14 Türkiye Satışları Başladı

Aspire R14 çeşitli dizüstü bilgisayar ve tablet tarzı çalışma modlarına geçiş yapabilen yeni bir bilgisayar. Bu özelliği sayesinde kullanım alanları da oldukça çeşitli.

Acer’ın, çeşitli dizüstü bilgisayar ve tablet çalışma modları arasında geçiş yapabilen, ince ve hafif dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı Aspire R14 Türkiye’de. Acer Aspire R14 oyun oynama, paylaşma, görüntüleme veya çalışmayı kolaylaştırıyor. İnce tasarımı verimlilik ve eğlence ihtiyaçları için dört farklı moda kolayca geçiş sağlayan, 360 derece çift dönüşlü hareket serbestliği ile çok farklı bir kullanım tecrübesi sunuyor.

Aspire R14 dizüstü bilgisayar, pad, ekran veya "V" moduna kolayca getirilebiliyor. Burada "V" olarak tanımlanan mod, uçaklardaki katlanan koltuk tepsileri veya mutfak tezgahları için geliştirilmiş özel bir durum. Acer Aspire R14 çinko alaşım ve yumuşak kauçuktan üretildiği için hafif ve dayanıklı bir ürün olarak da karşımıza çıkıyor. 14 inç HD (1366 x 768) ekran, Pentium Core i3, i5 veya i7 işlemcilerle farklı konfigürasyonlarda gelen Aspire R 14, bu özelliği ile her bütçeye hitap edebilecek. Yine opsiyonel olarak 500GB veya 1TB sabit depolama alanı sunabilen Aspire R14 599 dolardan başlayan fiyat etiketleriyle piyasaya çıktı bile.

Acer İlk Windows 10 serisi 3 Farklı Cihazını Duyurdu

Acer da Giyilebilir Teknoloji Peşinde

YORUMLAR