Acer Aspire V5 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayarlar Türkiye'de

Acer Aspire V5 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayarlar Türkiye'de

İnce, hafif, aynı zamanda da şık bir dokunmatik cihaza ihtiyaç duyuyorsanız güzel bir haberimiz var. Acer Aspire V5 dokunmatik dizüstü bilgisayarlar bundan böyle Türkiye'de satılıyor olacak. Bu taşınabilir bilgisayarlar tabletin sunamadığı işlevleri sunabilirken dokunmatik ekranları sayesinde tabletler gibi pratik olabilmekte. Windows 8'in metro arayüzü sayesinde de dokunmatik özelliği daha da kullanışlı olmakta.

Günümüzün trendi kullanıcıların her an ve her yerde hem eğlence hem de içerik oluşturma amaçlı kullanımlarına izin veren daha ince ve daha hafif dizüstü bilgisayarlara yöneliktir. V5 Serisi dizüstü bilgisayarlar aynı sınıftaki diğer tasarımlardan daha ince olma iddiasında.14 inç modeli dahili bir optik sürücü içermekte ve buna rağmen yine de 21 mm'den ince ve yaklaşık 2 kg ağırlığında.

Acer Aspire V5 dokunmatik bilgisayarların diğer öne çıkan özellikleri ise akıllı güç yönetimi, Nvidia GeFore GT serisi harici ekran kartları, Intel Core ailesi işlemciler, HD çözünürlük destekleyen 10 noktalı dokunmatik ekran, en çok ziyaret edilen erişim noktalarını otomatik olarak tarayan ve kaydeden Acer Instant Connect özelliği, USB 3.0 bağlantı, kolayca online bağlantı ve bir kabloyla harici görüntüleme sağlamak için LAN/VGA kombo bağlantısı.

Acer V5 Touch 14’’ modeli teknik özelliklere bağlı olarak 899$+kdv’den başlayan fiyatlarla çeşitli teknoloji mağazalarında bunabilmektedir.

Samsung 85 İnç Ultra HD Televizyon Avrupa'ya Geliyor

YORUMLAR