Acer’dan Oyunculara Özel Monitör: Nitro XV2

Oyunculara özel tasarlanmış detaylarla donatılan Acer Nitro XV2 serisi monitörler Türkiye'de satışa sunuldu. İşte monitörün özellikleri ve Türkiye fiyatı.

Acer Nitro XV2 Özellikleri ve Fiyatı

Oyunculara özel tasarlanmış detaylarla donatılan Acer Nitro XV2 serisi monitörler, AMD FreeSync Premium teknolojisi ile akıcı görüntüler sunuyor ve aksiyonun en hareketli anında bile 1 ms tepki süresiyle bulanık olmayan net görüntüler elde etmeyi mümkün kılarak oyunculara rekabette avantaj sağlıyor. İşte  Acer Nitro XV2 özellikleri ve fiyatı!

Fiyat Performans Oyuncu Monitörü: Nitro XV2

Rekabetçi oyuncuların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanan fiyat performans odaklı oyun monitörü Acer Nitro XV322QUP, 165 Hz yüksek yenileme hızıyla sorunsuz ve gecikmesiz bir oyun deneyimi sunuyor. AMD FreeSync Premium, oyunların takılmasını ve dikkat dağıtan görüntü kırılmalarını önlerken, cihazın 31,5 inçlik QHD (2560 x 1440) ekranı oyunlarda keskin, odaklanmış netlikte ve gerçekçi renkler sunuyor. Monitörün yenileme hızını bilgisayarınızın kare hızı ile senkronize eden teknoloji, tepki hızı yüksek ve net görüntüleri mümkün kılıyor.

Ekranın 178°’ye varan izleme açısıyla ise aslına sadık gölge ve kontrastlar elde edebiliyorsunuz. Parlaklık, renk gamı, bit derinliği ve yükselme süresi dahil olmak üzere, endüstri standardı HDR kalitesini tanımlayan DisplayHDR 400 sertifikası ile gelen oyun monitörü, iyileştirilmiş renk doğruluğu ve kontrast ile oyun deneyiminizi bir adım öteye taşıyor. Ayrıca Nitro XV2, geniş görüş açılarında bile net görüntüler sunuyor.

Nitro XV2 serisi, oyuncuların en sevdikleri oyunları artırılmış renk doğruluğuyla, görüntü kalitesi ve kontrastı iyileştirilmiş şekilde deneyimlemelerini mümkün kılıyor. Oyunlardan daha da büyük keyif alabilmek için önceliği renk doğruluğu olan kullanıcılar yüzde 99 sRGB renk gamı sunan Nitro XV2 ile profesyonel seviyede renk doğruluğunu yakalıyor. Kullanıcının, daha iyi bir izleme deneyimine sahip olması amaçlanan bu seride Display Widget adlı özel bir yazılım sayesinde monitörün ayarları, düğmelere ihtiyaç duymadan doğrudan bilgisayar üzerinden yapılabiliyor.

Acer Nitro XV2 Özellikleri ve Fiyatı

Oyun monitörlerinin sahip olduğu ComfyView yansıma önleyici mat ekran, uzun oyun ve e-spor maratonlarında oyuncuların gözlerini yormuyor. 

Kolaylıkla ayarlanabilen farklı ekran modları, kullanıcıların oynadıkları oyunun türüne göre farklı seçenekleri aktif etmelerini sağlıyor. Sunulan ekran modları arasında Aksiyon, Yarış, Spor, Kullanıcı, Standart, ECO, Grafik ve Sinema seçenekleri mevcut. Monitör, -5 ve 35 derece eğilebilir stant yapısıyla oyuncuların ekranlarını, boyunlarını ve zihinlerini rahatlatacak ideal pozisyona getirmelerini sağlıyor.

Monitörün şık üç ayaklı stant tasarımı, ani fare hareketlerinin ekranı sallamasını engellerken, VESA askı standardı desteğiyse oyuncuların Nitro XV2 serisi monitörlerini güvenle ve kolayca duvara monte edebilmelerine olanak tanıyor. Acer Nitro XV2 serisi monitörler 5.950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.

Acer Swift 3 Türkiye’de İlk Kez Satışa Çıkıyor!
TEKNOLOJİ

Acer Swift 3 Türkiye’de İlk Kez Satışa Çıkıyor!

Acer Swift 3, hareket halinde çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunmayı hedefliyor.

Peki siz monitör hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar sekmesi üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR